O mně

Jmenuji se Katka  a tvořím pro vás pod značkou Boho-chic. Díky podpoře své rodiny jsem dneska, tam kde jsem. 

 IMG_81921

Jak to všechno  začalo?

Pletení a háčkování jsem objevila jako skvělý antistresový program po náročné práci. Lidem v mém okolí se moje kousky líbily a to se stalo postupem času motivem k dalšímu a dalšímu tvoření. V roce 2017 při užívání si rodičovské  dovolené začala Boho-chic vznikat. Ze začátku jsem hlavně vyráběla náramky z minerálů a polodrahokamů. Vy, co mě potkáváte na akcích, víte, že je pro vás vyrábím pořád. Ale každý kus je originál, proto není v mých silách každý popisovat a fotit na eshop. Na zimu jsem zařadila pletené a háčkované čepice a čelenky. Díky pandemii a troše času navíc, jsem se vrha na šití. 

Proč a z čeho pro vás vyrábím?

Samotné mi chyběly na trhu  dobře kombinovatelné kousky do šatníku a hlavně určité druhy barev. Jak už znáte moje háčkované a pletené kousky, jde mi hlavně o vkusnou kombinaci barev a vzorů.  Jde mi o kvalitní materiály. Látky a příze jsou všechny s atestem Oeko-Tex® Standard 100 (Znamená to, že každá jeho součást byla testována na přítomnost škodlivých látek. Výrobek je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví.)  Postupně jsou zařazovány kousky z certifikací BIO, GOTS, kdy je zaručena výroba s respektem k lidem i přírodě.  

Jak to dělám?

Zakládám si na originalitě, proto je od každého motivu našité limitované množství. Někdy je možné došít, vše vidíte v popisku u jednotlivých produktů. Standardně šiji velikosti S-L (po domluvě je možné ušít menší i větší velikosti, XS  a XL  nešiji na sklad, ale po objednání pro vás ušiji, převážně do pěti dnů). Pokud se vám nějaký motiv nebo kombinace libí, určitě se nebojte napsat a vše spolu domluvíme. 

 

Kde se můžeme vidět?

Po domluvě kdykoli na Malé Skále. Během roku se účastním různých prodejních akcí, jarmarků a trhů. Kde máte možnost si vše vyzkoušet. Akce jsou včas zveřejněny na sociálních sítích

 

https://www.facebook.com/bohochic.cz

https://www.instagram.com/bohochic.cz

Zpět do obchodu